Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - kasko teema
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
erik
kasko teema
Niih, aeg sealmaal, et kasko vajab pikendamist. Kuna eelmisel aastal oli sellega kohutavalt kiire, siis tegin esimeses seltsis, mis ette juhtus. Sel aastal pakkusid aastamakset oluliselt odavamalt. Mõtlesin, et kuna natuke on aega, et siis küsiks teistelt seltsidelt, mida nemad arvavad.

Ise peilisin interneti abiga välja järgmised seltsid, kes autole kaskokindlustust pakuvad:

ERGO kindlustus
If Eesti kindlustus
Inges kindlustus
Nordea kindlustus
Salva kindlustus
Seesam kindlustus

Paljud viimasel ajal ühinenud ja jagunenud ja kadunud ja pagan teab mis veel.

Igatahes on nii, et täna saadan nendele igaühele meili ja küsin hinnapakkumist. Kas mõni selts jäi silmade vahele? Kas mõnda olemasolevat tuleks vältida? No hind on oluline, aga mingit paindlikku suhtumist ootaks ja kahjujuhtumi korral ei tahaks iga vaba ja töist hetke kindlustusega vaidlemisele kulutada. Seega klienditeenindus kahjude käsitlemisel ka oluline. Kui te räägite oma kogemustest ühe või teise seltsiga seoses, katsuge fleimi vältida ja tõepoolest omi kogemusi siis ainult. Nii häid kui halbu.

Online kalkulaatoreid pole mõtet pakkuda - need ütlevad, et "helista meile ja küsi pakkumist!" või löövad hinnaga hinge kinni.

Praegu on ERGO. Eelmisel aastal virutas kirve selga, sel aastal on juba parem. Mingi hea põhjus, miks ma seda seltsi vältima peaks?

Edit: explicit content ja paar sõnavika

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 21:38
Last edited 29.12.2003 at 21:50 by erik
Lembit
kasko teema
Mina soovitaks vältida selliseid seltse, kelle kahjukäsitlemisega tegeleb eraldi firma. Isiklikult on sellest aastast negatiivne kogemus Salva'ga. Mitte küll kasko poolega aga siiski ehk on infoks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 21:53
udu
 
kasko teema
üldiselt ei ole mõistlik ise koinida ennast nendes seltsides käimisega. Kasuta kindlustusmaaklerit.
Liivalaia 12 on selline firma nagu Balti Kindlustusmaakler, seal tehakse sulle korraga kõikide seltside pakkumised koos võrdlusega, et mis tingimustes vahet on.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 21:59
diesel
kasko teema
udu ära aja udu. sinu poolt mainitet kontor käis kunagi mulle nigu uni peale, et lasku ma ka oma asjad neil orgunnida. no hääküll, andsin siis andmed näppu ja miski ajaga saingi pagumised kätte. kui ise sama asja seltsist küsisin, oli jämedalt 1/3 hinne odavam. mott.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:13
Last edited 29.12.2003 at 22:14 by diesel
erik
kasko teema
quote:
udu: üldiselt ei ole mõistlik ise koinida ennast nendes seltsides käimisega. Kasuta kindlustusmaaklerit.
Liivalaia 12 on selline firma nagu Balti Kindlustusmaakler, seal tehakse sulle korraga kõikide seltside pakkumised koos võrdlusega, et mis tingimustes vahet on.
Seeaasta sai plaani võetud, e-maili tekst ka valmis juba, adressaatide kirjutamise vaev. Aitäh pakkumast. Sa ehk asjaga kursis ja nii hilja pole mujalt küsida ka: mis põhimõttel nende tasustamine toimub? Tunnihinne? Või müüvad ise poliisi ja saavad sealt oma osa? Piinlik lausa oma rumaluse pärast.

Veel ideid kellelgi?

edit: diesel vist vastas mu tasustamise küsimusele

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:21
Last edited 29.12.2003 at 22:22 by erik
udu
 
kasko teema
dieseli juttu pole mõtet väga tõsiselt võtta, sest see ei saa nii olla. Ilmselt jätsid mingi detaili kahe silma vahele.

kindlustusmaakler on nagu maakler ikka - saab müügi pealt komisjoni, kliendile on hind ikka sama mis otse seltsist või vahest soodsamgi ntx BIBi puhul kui on hansa liisingu auto, siis võib sealt saada sellise diili, mida seltsist ei saa.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:26
diesel
kasko teema
tegelikult ma ei usu, et neil kolmandik vahenduse katet on. pigem saadeti mulle miskit hinnakirja hinnad, umbes nagu nendes netikalkulaatoriteski on. selts aga annab ju suht lõdvalt alet, isegi ilma küsimata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:27
diesel
kasko teema
quote:
udu: dieseli juttu pole mõtet väga tõsiselt võtta
sorry, ei hakka siin rohkem eriku teemat ot-ga risustama. aga sul oma maja firmat reklaamides, pole ka kõige õigem minu kogemusi bs-i valda koheselt liigitada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:29
udu
 
kasko teema
quote:
diesel: tegelikult ma ei usu, et neil kolmandik vahenduse katet on. pigem saadeti mulle miskit hinnakirja hinnad, umbes nagu nendes netikalkulaatoriteski on. selts aga annab ju suht lõdvalt alet, isegi ilma küsimata.
ei anna, usu mind, ma olen teemas sees OLULISELT rohkem, kui Sina. No hard feelings.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:30
VWman
kasko teema
quote:
udu: üldiselt ei ole mõistlik ise koinida ennast nendes seltsides käimisega. Kasuta kindlustusmaaklerit.
Liivalaia 12 on selline firma nagu Balti Kindlustusmaakler, seal tehakse sulle korraga kõikide seltside pakkumised koos võrdlusega, et mis tingimustes vahet on.

Seda minagi, palusin ka paar nädalat tagasi BIB-il teha omale pakkumise(saatsin küsimuse läbi hanzaneti otse maaklerile), kuna vana kasko saab läbi..aga ei mõhkugi ..aga saan aru jõulud, kiire aeg ja ise pole viitsinud ka neid rohkem tülitada ..aga eks peab ...

Muidu nagu ei oska midagi komenteerida, mugavale inimesele sobilik, kõik tehakse ära mis vaja .
Isa kasutanud BIB-i teenus üle kahe aasta ja kavatsen edasi ka kasutada .

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:32
udu
 
kasko teema
quote:
VWman:
Seda minagi, palusin ka paar nädalat tagasi BIB-il teha omale pakkumise(saatsin küsimuse läbi hanzaneti otse maaklerile), kuna vana kasko saab läbi..aga ei mõhkugi ..aga saan aru jõulud, kiire aeg ja ise pole viitsinud ka neid rohkem tülitada ..aga eks peab ...

uurime, peaks tulema ikka.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 22:40
peep
 
Moderator
kasko teema
Kindlustusmaaklereid on teisi ka kui Hansa gruppi kuuluvad kontorid. No offence aga Hansa on suur organisatsioon ja väikese kliendi mured ei ole seal primaarsed. Ma ise ja kõik meie firmad kasutavad Kindlustuse ABC teenuseid. Inimesed jagavad asja ja kui mingid jamad on, siis tegutsevad ja ei pea ise kindlustuse vahet jooksma. Julgen seda firmat soovitada, vähemalt need inimesed kellega meie asja ajame on oma ala profid.

Ja selles osas on udul õigus, samadel tingimustel ei anna selts odavamalt kui maakler. Küll on võimalik, et klienti kui väheminformeeritud osapoolt võidakse lollitada kindlustustingimustega, mis võimaldab näiliselt odavamat hinda pakkuda.

Seltsidest soovitan kindlasti vältida Salvat (isiklikud kogemused, kus selts käitus pahatahtlikult ja mitte üks) ning Inges ei ole ka just hea reputatsiooniga (isiklik kogemus puudub). Soovitaksin If'i, olemas mitu isiklikku positiivst kogemust, kus põhjendatud kahju hüvitamise nõue on rahuldatud kiirelt ja kliendisõbralikult.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 23:01
Last edited 29.12.2003 at 23:05 by peep (Moderator)
Cadillac
kasko teema
Kui sul on liisitud auto, siis võib tulla oluliselt odavam kindlustada hoopis sama liisingufirma kindlustusmaakleri kaudu, mitte otse sama kindlustusseltsi kaudu. Liisingfirma maakler saab pakkuda väga tugevat soodustust, kuna ta teenib nagunii liisingu pealt juba.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 01:17
udu
 
kasko teema
quote:
Cadillac: Kui sul on liisitud auto, siis võib tulla oluliselt odavam kindlustada hoopis sama liisingufirma kindlustusmaakleri kaudu, mitte otse sama kindlustusseltsi kaudu. Liisingfirma maakler saab pakkuda väga tugevat soodustust, kuna ta teenib nagunii liisingu pealt juba.
pole vist väga loogiline :)
igatahes, skeemid on teised, aga idee sama - liisingu autodele tasub küsida kindlustust sama liisingu maaklerilt.

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 01:22
erik
kasko teema
quote:
Cadillac: Kui sul on liisitud auto
ei ole liisitud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.12.2003 at 02:08
Indrek
kasko teema
Soovitan If-i. Olen ise nende pikaajaline klient olnud ja mulle on sealt hinnad olnud head, samuti asjaajamine ja kahjukäsitlus toimib samuti normaalselt. Salvat soovitatakse vältida, kuna raha võtavad vastu, kahjukäsitlemisega on probleeme.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.12.2003 at 10:36
riisiveski
kasko teema
quote:
peep: Kindlustusmaaklereid on teisi ka kui Hansa gruppi kuuluvad kontorid. No offence aga Hansa on suur organisatsioon ja väikese kliendi mured ei ole seal primaarsed. Ma ise ja kõik meie firmad kasutavad Kindlustuse ABC teenuseid. Inimesed jagavad asja ja kui mingid jamad on, siis tegutsevad ja ei pea ise kindlustuse vahet jooksma. Julgen seda firmat soovitada, vähemalt need inimesed kellega meie asja ajame on oma ala profid.
Samamoodi on mul väga häid kogemusi ka sellise maakleriga nagu KindlustusEst. Nad mõnusalt personaalse lähenemisega ja ka kõik probleemid on lahendatud kiiresti ning paindlikult. Ise võtsin nende kaudu If'i kasko.


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.12.2003 at 11:01
tfr
 
kasko teema
Endal on head kogemused nii Balti Kindlustusmaakleriga maakleri poole pealt kui Ifi ja Seesamiga kasko poole pealt. Mõlemaga on rohkem kui üks kaskojuhtum olnud, kõik on nurisemata ja positiivselt lahendunud.

Seda, et Inges kaskot ka teeb, ma ei teadnudki - ükski liisingufirma ei paista neid igatahes aktsepteerivat. Muidugi, kui nad kaskoklientidega samamoodi ringi käivad nagu kohustusliku kindlustuse omadega, siis põhjusega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.12.2003 at 11:08
udu
 
kasko teema
erik, mis auto Sul on, ma ütlen hinnad ;)
selleks tarvis mark, mudel, aasta, töömaht, kw, hind

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.12.2003 at 11:56
erik
kasko teema
quote:
udu: erik, mis auto Sul on, ma ütlen hinnad ;)
selleks tarvis mark, mudel, aasta, töömaht, kw, hind
panin Su profiilis olevale meilile

e@ette_tänulik

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.12.2003 at 12:26
Taurus_93
kasko teema
Inges teeb kaskot ainult rekkatele, söiduautodega nad ei tegele, kui teemaks kasko.

____________________________
Cadillac STS 3,6 05´
Subaru Outback 2.5 AWD 07´
Ex: Taurus LX 93´ (4 tükki oli neid lausa)
Ex: Chrysler 300M 00´
Yamaha YZF-R6

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.01.2004 at 16:23
PTC
  
kasko teema
Ise olen kindlustusfirma hindamisel pannud esikohale teenuse kui sellise (baseerudes kogemusele antud firmaga probleemide lahendamisel + avalikkuse ette jõudnud jamade minimaalsus), mitte hinna. Seega jätaks kindlustuspreemiate kogujad nagu Salva, Inges ja Nordea siit välja ja vaataks pigem kindlustuse teenust osutavate firmade nagu If ja Seesam poole.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.01.2004 at 17:29
Incerror
 
kasko teema
Mina teen omi asju e-kindlustuses
http://www.e-kindlustus.ee/
kui läbi saab - helistavad ette ja ütlevad - täna on Sampos kõige odavam pakkumine - eile oli IFis vms.
ja ma ütlen - davai saatke posti uus paber.
Ja seda et Balti kindlustusmaakler odav oleks ei ole ma veel kuulnud!



____________________________
Studebaker '64
ja silm puhkab USAkatel

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.01.2004 at 17:42
_Muhv_
kasko teema
quote:
tfr:
kui nad kaskoklientidega samamoodi ringi käivad nagu kohustusliku kindlustuse omadega, siis põhjusega.

Minul ei ole ühtegi etteheidet selle butiigi aadressil. 9a vanuse masina saatsid esindusse remonti. Põhjenduseks piisas, et masinat seal pidevalt hooldatud. Salva kaskokase nii hästi ei läinud :( Kasko asju ajab välja BIB. Paar korda olen neid "proovinud" kuid paremat tulemust saada pole õnnestunud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.01.2004 at 22:40
Last edited 06.01.2004 at 22:41 by _Muhv_
nostang
kasko teema
quote:
erik:

Praegu on ERGO. Eelmisel aastal virutas kirve selga, sel aastal on juba parem. Mingi hea põhjus, miks ma seda seltsi vältima peaks?

Edit: explicit content ja paar sõnavika

Ergo on OK, minu kogemus näitab,et probleemid lahendatakse kiirelt ja raha laekub tähtaegselt.
olles stereotehnika maaletooja võin öelda, et nad on alati nõus sinu kaduma läinud tehnika asendama uue samaväärsega, ei pressi ka maaletoojalt allahindlusi ega sunni sind brändi vahetama,( nagu mõned teised seltsid praktiseerivad) usun, et nad austavad su lojaalsust ka edaspidi soodsamate preemiatega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.01.2004 at 00:13
Last edited 06.01.2004 at 00:14 by nostang
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kasko teema   1 2 3 4 5 6  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.