Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Saku Originaal vs. A le Coq Preemium   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
DevilDeVille
  
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Mõtlesin, et teen kodanik vvt-le spetsiaalse teema, kus oma hiilgavaid teadmisi presenteerida. Jäävad ehk muud teemad puhtamaks ;)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 16:46
Riho
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Igakell külm Saku Hele - Premium ja Originaal jäävad kuidagi vesiseks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 16:47
rivo09
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Õlu on üldse sitt ,kännukukk on kõige parem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 16:49
ramman
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Hakkame siis pihta. Minu maitsemeeli hellitab kõige meeldivamalt Alexander.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 16:55
RocknRattler
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Alati õige valik Corona Extra! Muidu vahelduseks tundub kohalikest Heineken ok olevat.

____________________________
fast´n loud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:00
DevilDeVille
  
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Et keegi minust valesti aru ei saadaks, siis minusilmis tulevad orikas ja premka ühest virtsatünnist. Mahujoomiseks kodumaistest produktidest ikka Saku Hele ja maitseelamusi saab üle ilma tehtud IPA-dest.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:03
ramman
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Huvitav jälgida, kui palju erinevaid maitseid inimestel on. See, mis ühe jaoks virts, on teise jaoks parim asi ever.
Asi on maitses...

P.S. minu jaoks üks hästi õnnestunud reklaam on see talvel/jõulude aeg näidatav Saku Originaali reklaam, see kus on nagu lumesaju efekt ja kaamera keerates on tegelikult õlleklaasis üles tõusvad gaasimullid. No käsi kohe kisub kohe külmkapi poole...

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:15
1 edit. Last edited 08.01.2015 at 17:19 by ramman
ERAK
  
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Parim mõduvesi :P



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:26
Martin460
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
See on suhteliselt vana reklaam. Agentuuriks Division. Loovjuhile tuli see idee selili diivanil lebades ja õlleklaas oli lähedal riiulil... Sellise kvaliteediga kaamera liikumist on sigakeeruline/kallis tekitada. Ta kirjeldas mulle seda stuudiot kus see filmiti...ulme...arvutiga juhitavad kaameraliikumised jne.
Mis on ühist Saku originaalil ja kanuutamisel? Mõlemad on liiga lähedal veele...seega olen valinud teised hobid teadaolevalt ;)

quote:
ramman: Huvitav jälgida, kui palju erinevaid maitseid inimestel on. See, mis ühe jaoks virts, on teise jaoks parim asi ever.
Asi on maitses...

P.S. minu jaoks üks hästi õnnestunud reklaam on see talvel/jõulude aeg näidatav Saku Originaali reklaam, see kus on nagu lumesaju efekt ja kaamera keerates on tegelikult õlleklaasis üles tõusvad gaasimullid. No käsi kohe kisub kohe külmkapi poole...


____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:27
viplala
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Huvitaks kummaga saab kiiremini talvel õlle järgi sõita, kas naastude või lamellidega?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:31
madis
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Saku vs Alecoq = Solk versus laga. Ilmetu ja mõttetu larpimiseõlu, paras tarbida koos ketshupi ja krõpsudega.



Paulaner Märzen on hea hele õlu.
Ja Õllenaudil on mingi humalane America (täpselt ei mäleta nime) - see on väga hea aga ilmselt mitte igale maitsele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:40
ivoalaska
 
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Ei viskaks Sakut nurka. Humal & Oder toode on päris huvitav ja pakub konkurntsi väiketootjatele. Parim saunaõlu janu kustutamiseks on külm Saku On Ice. AleCoq oleks pidanud omal ajal jääma alkoholi vahendamise juurde. Välismaistest on Leffe päris joodav.
Mis parimat õlu puudutab, siis see on mu enda tehtud koduõlu.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 17:48
dodge525
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
minu jaoks krušovice ja aeg-ajalt ginger ale
.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 18:47
DevilDeVille
  
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
quote:
ivoalaska: Ei viskaks Sakut nurka. Humal & Oder toode on päris huvitav ja pakub konkurntsi väiketootjatele.

Humal ja Oder olid, jah, sel suvel samuti mahuõlledena käibel, kuna Laagri Rimis pakuti neid 59 juudikopikat tükk. Vabamüügis ja puha.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 18:52
otipoiss
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Mina veel õlust eriti lugu pidada ei oska, samas on õnnestunud vast suurjagu populaarsemaid meil müüdavaid marke ära proovida. Üllatusena pärineb aga minu eredaim õllekogemus hoopistükkis tuhandeid kilomeetreid ida poolt.

Ma ei imesta kui see on sealkandis täiesti suvaline lake, kuid isegi minule selle maitse lausa meeldis!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 22:17
Maik
  
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Viimasel ajal ei osta ei kumbagit, ei originaali ega premiumi ju siis nende aeg ümber minujaoks. Ja proovingi erinevaid tooteid ,mis sellest,et kallimad.

Need õllenaudi tooted on sellised ,et noh - huvitavad ja kinkimiseks head,aga igapäevaseks tarbimiks mitte nii väga ja mitte ka head...

Corona päris hea ja eks Sakul ja Alecoq-ilgi on muid tooteid mis päris head. Cudovar Vaadiõlu mulle kah meeldis, http://www.cudovar.ee/ee.html


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 22:24
ivoalaska
 
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Olen ise läinud seda teed, et saunaõhtul ja garaažis töö kõrvale libistan tavaliselt mõnda Saku toodet ja viimasel ajal ka Karksi õlut. Karksi on üldse meeldiv üllataja, nende Munga õlud on juba päris head.
Õhtuti samas üritan proovida erinevaid marke nii kodumaiste väiketootjate, kui ka väljamaa omasid. Eesti väiketootjatel on häid jooke küll aga viimasel ajal on hakatud tootma liigselt IPA tüüp õlusid, mis pole minu arvates meelepärased.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 22:32
supp
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
must karu õlu on ikka ülekõige (kuigi selle tarbimisega peab piiripidama), väga hea oli ka vanasti sarvik

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 23:03
trs200
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Saku ja Alekuke võrdluses raudselt Saku. Porter on tegelikult päris hea. Kuld on samuti väga kvaliteetne õlu. Mitte päris minu maitse, aga vahest tarbin. Humalat ja otra tarbin ka aegajalt, aga üldiselt läks vaimustus päris kiiresti üle. Samas Eesti laiatarbe õllede kohta päris hea. Pärast sauna libistan tavaliselt h&o pilsnerit, kui on selline tuju. Alekuke õllede puhul ei saa päris hästi aru, miks neid üldse toota. Originaal ja premium on mõlemad mõttetud, vajugu või mullid klaasis põhja. Premium extra kunagi vahest natuke erutas. Sakul oli kunagi nisuõlu ka täitsa enamvähem, aga hetkel pole Saku Valget otsinud ja ausalt öeldes ei teagi, kas seda üldse poest on saada. Kellelgi on silme ees, et õlleletis see veel eksisteerib?
Karksi hele(äkki eripruul? või igatahes see oranži sildiga) oli ka alguses täitsa tore, aga nüüd on justkui seebimaitseliseks lurriks muutunud. Kas retsepti muudeti, või on minu maitse muutunud, aga karksi õllet eriti ei hinda hetkel.
Igasuguste gurmeepruulijatega, keda viimasel ajal sigineb nagu seeni pärast vihma poeriiulitele, on nagu wannabee hipsteritega, kellele antakse jalaga munadesse, kui nad pimedal ajal kalamajast kummaski suunas liikuma peaksid. Lihtsalt igale linnastest, veest ja humalast kääritatud alkoholi ja süsihappegaasi sisaldavale asjale gurmeeõlle staatuse andmine näitab nende hindajate enda intelligentsi, kui need õlled satuvad kõrvuti üle maailma sama tüüpi õllede paremikku kuuluvate päris gurmeeõlledega. Loomulikult proovin suure huviga neid eesti väikeste pruulikodade õllesid ja 1-2 pudelit ära juua pole eriline piin, aga väga vähe on selliseid, mis kutsuvad veel ostma.
Välismaist toodangut on ka viimasel ajal ikkagi Eesti turul väga palju ja väga häid. Lisaks spets õlledele keskendunud alkopoodidele võib isegi Selverist osta täiesti joodavaid õllesid. Hetkel tuleb meelde Robinsoni Trooper, mida olen sealt õige mitu korda soetanud ja ennevanasti oli seal ka ühte madalas laias tünnilaadses pudelis stouti. Hetkel ei meenu nimi. Igatahes ütlemata hea rüübe oli. Kahjuks pole oma koduselveris mõnda aega trehvanud enam. Ja neid on veel.
Ise teen ma ka vahest õlut. Virret ei viitsi keeta, kasutan komplekte ja maitsestamata maltoosasid+humal ja maitselinnased. Kannatab juua täitsa heasti. Samas kipuvad ka tihti sinna nö "gurmeepruulide" sekka, mida üle ühe pudeli korraga juua on väsitav ja pigem juba stressitekitav. Sellistel hetkedel ma saan aru, miks on suured tootjad oma maitselaboritega ja miks ma üldse neid nö meinstriim õllesid tarbin.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 01:57
BlueStang
 
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Saku, Tartu ja Pärnu õlletehaste juhid lähevad koos lõunale. Prae juurde tellib siis Tartu mees AleCoqi ja Pärnu mees mingi Puls´i. Saku mees vaatab natuke ja tellib klaasi piima. Teised naeravad - no, et mis värk on, kas oma jook ei kõlba juua või mis. Saku mees siis vastab, et: "Vaatasin, et teised mehed õlut ei joo, mis minagi siis hakkan..."

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2015 at 02:16
1 edit. Last edited 08.01.2015 at 02:16 by BlueStang
ivoalaska
 
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Kui koduõlut teen, siis kasutan vana head Linnuse maltoosat, millele olen lisanud ise mõnda kodukootud tõmmist, et maitsenüansse saada. Kuskil kolmest kaks laari tulevad päris head :)

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2015 at 09:40
diesel
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
teemat ka üldse jälgite vä?
see pidi ju olema koht, kus aare saab ennast välja elada.
ja kohemaid kõik tõttavad oma tõde kuulutama ja vaidlema.
pealegi ei sünni õlled üldse juua. või noh hädapärast vast ühe pisikese quinnessi, või mis ta nimi oligi, võib kuidagi sisse ajada.
ainus joogiks kvalifitseeruv õlu oli see, mida mu kadund vanaisa ise kodus vaaritas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2015 at 10:46
Duality
 
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Kuld ja Rock

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2015 at 14:03
Astro-97
  
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
Küll jätkub siin ruumi ka väljaelamiseks...:)

Aga minul on 1. Alekoki porter musta sildiga, tume õlu 6,5%
2. Saku Dublin
3. Saku Kuld
4. Krucevitsh miski

ülejäänud sakud ja muud on hapud kibedad kurgiveed osad ja välismaistest päris kõike pole jõudnud ka maitsta...

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2015 at 14:27
mth
 
Saku Originaal vs. A le Coq Preemium
quote:
otipoiss: Mina veel õlust eriti lugu pidada ei oska, samas on õnnestunud vast suurjagu populaarsemaid meil müüdavaid marke ära proovida. Üllatusena pärineb aga minu eredaim õllekogemus hoopistükkis tuhandeid kilomeetreid ida poolt.
http://www.foodferry.sg/media/catalog/product/cache/4/image/510x510/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/f/i/file_11_28.jpg
Ma ei imesta kui see on sealkandis täiesti suvaline lake, kuid isegi minule selle maitse lausa meeldis!

See on jah üks populaarsemaid ja normaalsemaid õllesid seal, neid snow õllesid müüakse mitmes erinevas versioonis. Siseturu variandil kahjuks ainult 3 volli alkoholi sees, söögikohtades võeti 2 pudelit suure seltskonna peale ja poole tunniga läks see seltskond üsna lärmakaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2015 at 14:41
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Saku Originaal vs. A le Coq Preemium   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.