Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Istekohtade juurde saamine passi!?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Istekohtade juurde saamine passi!?   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
kenny
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Probleem nimelt selles, et minu van on arvele võetud eestis 98.a ja pandud passi 2 kohta kuna too aeg oli firmal kasulikum sellisena arvele võtta vms. Tegemist on 7 kohalisega ja sisu firmaks mark 3. Nüüd tahaks asjad korda ajada ja kohad ja katekooria õigeks saada. Suve algusest saadik olen meili teel seda asja tallinna arkiga ajanud ja pole suurt kuhugi jõudnud. Täna helistasin uuesti, et mis siis lõpuks saab, vastati, et lenda kohale vaatame üle ja teeme asja ära. Läksin sinna, uurisid ja puurisid pildistasid jne ja siis imestasid bumerangi üle katusel, et mis imeloom see on, et kuda sa üldse ülevaatuselt läbi said? Tuli mingi vähe targem vend ja seletas teisele, et tegu on antenniga. Ukse posti peal on igast mark 3 klepsud ja asjad pildistasid neidki. Lubasid vastuse meili panna. Tuli vastus:

Tere

Täna uuesti ülevaatuseks esitatud sõiduki lisaandmesiltidel on info sõiduki värvi, velgede ja rehvide kohta. Istekohtade osas seal info puudub.

Eestis on sõiduk registreeritud 1998 aastast ja on regulaarselt läbinud tehnoülevaatused. Pole reaalne, et kõikide nende aastate jooksul ei ole ülevaatuse käigus märgatud istekohtade arvu erinevust registriandmetega võrreldes.

Lisaks juhin tähelepanu asjaolule, et sõiduki mudeli nimes lühend VAN viitab kaubikule.


Lugupidamisega

Alar Hansov


Siis 1 esimesi meile:

Sõiduk
> CHEVROLET CHEVY VAN G20 VIN-koodiga 1GBEG25ZXPF348517 on 1999 aastast alates registreeritud
> liiklusregistris 2 kohalise kaubikuna.
>
>
>
> Tulenevalt
> sellest saatke palun lisaks avaldusele järelpaigaldatud istmete
> vastavusdokumentide koopiad (paigaldanud ettevõtte vastavusdeklaratsioonid,
> katseprotokollid, vastavustunnistused) tõendamaks nende vastavust eespooltoodud
> määruse nõuetele.
>
>
>
> Lugupidamisega
>
>
>
> Alar Hansov

Ja nüüd ongi juhe koos, et mida edasi teha?

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 17:40
1 edit. Last edited 26.08.2011 at 22:02 by kenny
STW
Istekohtade juurde saamine passi!?
Mina sõitsin oma busssiga lihtsalt ARK-i näitasin, et eelnevalt 4-kohalisena arvel olevas bussis on taastatud tehase konditsioonis olnud 7 kohta. Kodanikud vaatasid bussi sisse, vaatasid istme kinnitused üle (mikistanis tehtud, minu iskliku arvamuse kohaselt mitte maailma turvalisemad), sammuti kontrollisid turvavöö kinnitusi. Peale seda vormistati paber, et ok ja oligi tehtud. Mingeid lisa pabereid ei pidanud esitama. Eestis oli buss juba aastast 94 ja sellest ajast ka 4-kohalise kaubikuna arvel.
Otsinguga peaks analoogne teema välja ka tulema.
Ilmselt oled nüüd muidugi asja liiga keeruliseks juba ajanud, äkki aitab, kui proovid lihtsalt mõnesse muude kontorisse kohale sõita ja ütled, et on taastatud tehase komplektsus.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 19:13
1 edit. Last edited 26.08.2011 at 19:14 by STW
tõnisson
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Mul vanade autodega seoses on tallinna arkiga ainult head kogemused siiani.
2 sellist autot toonud omale, millest neil varem pole aimugi olnud, et olemas on ja siis ise sinna arvuti taha istunud, netist otsinud ja näidanud, et see ja see. Vägagi mõistvad on olnud.
Kas 98 siis tegelikult polnud istmeid sees?
Ma arvan, et unusta see meilivärk ära, prindi mõned pildid, milline on kaubik ja milline on siis nö "päris buss" ja aja ainult kohapeal asja.
Mul oli selline asi ,et tagaistmel oli ainult kaks turvavööd. Siis tüüp ütles, et pane üks juurde ja tule uuesti läbi, siis muudame ümber.
Igatahes edu sulle bussiga.

Edit: STW jõudis juba kirjutada.. Et justnimelt rõhu sellele nö. tehase kompleksusele/originaalsusele.


____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 19:15
1 edit. Last edited 26.08.2011 at 19:17 by tõnisson
DevilDeVille
  
Istekohtade juurde saamine passi!?
Mark III ei eksisteeri enam ammu, sestap ei saa neilt ka mingeid vastavustunnistusi ja suure tõenäosusega need usa omad siinsetele asjapulkadele ei sobiks ka. igaksjuhuks võiks küsida, et kui sa leiad sama aastakäigu sama sisuga bussi, mis juba on registris, siis kas nad seda aktsepteerivad referentsiobjektina. ise pakiuksin, et ei aktsepteeri, sest väikese inimese kottimine annab eriti magusa une (tšinovnikute vanasõna)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 19:16
STW
Istekohtade juurde saamine passi!?
quote:
DevilDeVille: Mark III ei eksisteeri enam ammu, sestap ei saa neilt ka mingeid vastavustunnistusi ja suure tõenäosusega need usa omad siinsetele asjapulkadele ei sobiks ka. igaksjuhuks võiks küsida, et kui sa leiad sama aastakäigu sama sisuga bussi, mis juba on registris, siis kas nad seda aktsepteerivad referentsiobjektina. ise pakiuksin, et ei aktsepteeri, sest väikese inimese kottimine annab eriti magusa une (tšinovnikute vanasõna)

Mind küll keegi kottida ei üritanud, vägagi mõistlik suhtumine oli härrade poolt. Julgen järjekordselt väita, et suhtlus on ikka kahepoolne asi. Absoluutselt ei väida, et meil ARK-s kõik toimib nii nagu võiks aga lõpuks oled ju ikka sina ise see kellel asi korda vaja saada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 19:21
tõnisson
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
quote:
STW:Mind küll keegi kottida ei üritanud, vägagi mõistlik suhtumine oli härrade poolt. Julgen järjekordselt väita, et suhtlus on ikka kahepoolne asi. Absoluutselt ei väida, et meil ARK-s kõik toimib nii nagu võiks aga lõpuks oled ju ikka sina ise see kellel asi korda vaja saada.

Täpselt nii.




____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 20:29
kenny
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
See tüüp seal arki angaaris oli mõistlik, kes üle vaatas aga kellele need pildid ja muud andmed edastas, keegi ülimus, kes lõpp otsuse teeb see oli aff. Rõhusin seal igale poole ja see angaari vend sai kõigest aru aga tema pole otsustaja. Istmed on olnud sel autol tehasest peale, selle kohta ka kleps, et mark 3 sisu aastast 93 mil ta tehasest välja tuli. Sain siin mujaltki soovitusi, et mine kasvõi laupää saue arki. Naljakas värk jah ajavad ikka suht lambajuttu ja mingit otsest põhjust ei ütle miks seda teostada ei saa, ei ole ju tegu mingi musta valgeks rääkimisega ega ise tehtud sisuga. Aa siis see ülimus rääkis veel mingit rihmade katsetuse juttu ei kujuta muidugi ette kuda see veel välja näeb!?

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 22:02
DevilDeVille
  
Istekohtade juurde saamine passi!?
quote:
kenny: Aa siis see ülimus rääkis veel mingit rihmade katsetuse juttu ei kujuta muidugi ette kuda see veel välja näeb!?

ahvid sellistest asjadest jahuvadki - tšinovnikul on lihtsam sellise asjaga mitte tegeleda, millest ta aru ei saa, sest neil ju pidev hirm, et ehk teevad oma ebapädevuses miskit valesti. sestap tuleb luua kõik tingimused selliste võimalike valestitegemiste vältimiseks. maakeeli tähendab see mittetegemist.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 22:18
Astro SS
Istekohtade juurde saamine passi!?
quote:
kenny: See tüüp seal arki angaaris oli mõistlik, kes üle vaatas aga kellele need pildid ja muud andmed edastas, keegi ülimus, kes lõpp otsuse teeb see oli aff. Rõhusin seal igale poole ja see angaari vend sai kõigest aru aga tema pole otsustaja. Istmed on olnud sel autol tehasest peale, selle kohta ka kleps, et mark 3 sisu aastast 93 mil ta tehasest välja tuli. Sain siin mujaltki soovitusi, et mine kasvõi laupää saue arki. Naljakas värk jah ajavad ikka suht lambajuttu ja mingit otsest põhjust ei ütle miks seda teostada ei saa, ei ole ju tegu mingi musta valgeks rääkimisega ega ise tehtud sisuga. Aa siis see ülimus rääkis veel mingit rihmade katsetuse juttu ei kujuta muidugi ette kuda see veel välja näeb!?
Sa alustasid valest otsast.....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 23:54
Maik
  
Istekohtade juurde saamine passi!?
Vahet pole kuidas või mis otsast seda asja imo ajada, normaalses asutuses peaks antud juhul peaks ark dokumendid ära muutma ja asi vask,mitte jahuma mingeid ulme nõudeid välja mõelda.


Eesti värk


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2011 at 08:20
kenny
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
no ei tea miuke see õige ots on, pole kogemust olnud sellekoha pealt. Tegelt kunagi kauges minevikus sai kaubik astro sebitud ja see oligi kaubik aga lihtsalt 2 tooli taga vedeles siis saue arkis tüüp ütles, et pane rihmad külge saad 4 aga see polnud eesmärk.

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2011 at 08:22
sqirrel
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Minul on selline kogemus, et on vahe ARK büroodel. Võid proovida mõnd teist. Mul jäi Firebirdi ostmine kunagi tegemata, sest Jõhvi ARK büroo töötaja ei saanud auto eelmise omaniku dokumentidest aru - need olid inglise keelsed. Oleksid vene keeles olnud oleks ok olnud. Tulime samade paberitega Saue ARK'i ja kõik oli ok.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2011 at 09:00
kenny
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Heh mul jõhvis just 1 tuttav pidi olema aga jah eks ma sinna sauele tüürin esimesel võimalusel. Ma siin järg näd saan veel mõnelt tüübilt võibolla kasulikku inffi, eks siis näis.

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2011 at 09:03
epsum
Istekohtade juurde saamine passi!?
Meie tööbussil (06 express) oli teistpidine jama.
Passis oli istekohti 9, tegelikult oli aga 7. (2+2+3). Ülevaatuselt saadeti ilma pikemata tagasi. Pidin kirjutama ümberehitusavalduse, ark peale 2te nädalat aktsepteeris avalduse ja andis ümberehitusloa - selle alusel sai uue passi ja ülevaatuselt ka läbi.

Ehk siis, mina oma rumala peaga kirjutaks arki tehnoosakonnale ümberehitusavalduse (kuna neid busse müüdi uuest peast ka 9 kohalisena, eksju), siis kui ark selle rahuldab, siis peale seda enam probleemi pole.
Kui sa juba oled ARKis käies oma näo ja auto meelde jätnud, siis läheneks ma kas Silwi või Profile Vehicles kontorile, kurdaks seal ära oma mure ja saaks vast sealtkaudu lahenduse (kuna nad igapäevaselt ehitavad busse ümber ja omavad ilmselt ARKis otseteid).

Kui sa nii keeruliselt ei viitsi, siis kaeba ametnik isiklikult kohtusse (tsiviilhagi andmine ei ole kallis ja peaks igaüks suutma teha), tirid ta oma mugavustsoonist välja ja saad natukenegi komöödiat.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2011 at 20:58
Vanapagan
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Mõned aastad tagasi kui ma Astrole kohti juurde lunimas kjäisin olid igaljuhul ARK-is tõelised debiilikud koos.
Astro teatavasti 8 kohaline, ees 2, keskel 3, taga 3 aga mul passis millegipärast 6. Tegin siis taotluse 8kohaliseks ümber nimetada kuna vahetasin istmed originaalistmete vastu kus keskmine ja tagumine rida mõlemad 3 kohalised. Nõuti ka jooniseid et kuidas välja näeb ja lisasin ka need. Kahe nädala pärast tuli siis vastus kus tegelased näitasid välja oma põhjapanevaid teadmisi autoehituse vallast ja lubasid Astrole neljanda kahekohalise istmerea paigaldada. Aga lõpp ikkagi hea sest passi sai 8kohta.

____________________________
Smart CDI 0.8 30kW

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2011 at 22:49
viplala
Istekohtade juurde saamine passi!?
Nende ümber regamistega tuleb meelde kaks seika Tallinna ARK'ist.

Oli mul vanasti Taurus, kus ees tehase poolt märgituna kolm kohta ja taga samuti kolm. Turvavööd ja puha. Passis aga ilutses kokku viis kohta. Mõtlesin tookord, et jube lahe oleks, kui saaks passi kõik ettenähtud kohad tagasi. Ja siis ükskord, põla sreda vetšero, telat põla netševo, ning suundusin arki andmeid muutma.
Peale mure ära kuulamist, saadeti mind mingi paberiga, angaari ülevaatusele. Seal vaadati autot, turvavöid ja uuesti autot. Seejärel toksiti midagi arvutisse, sealt vist ei leitud midagi, sest terve see kari tegelasi olid ümber raali ja raputasid pead kõikse aeg. Peale poole tunnist sebimist öeldi mulle, et sõiduautos võib ees siiski ainult kaks inimest korraga asetseda sõidu ajal ja minu soov saada sinna kolm kohta, on kergelt öeldes ulmeline.
Kuna tegamist oli ajaga, mida võiks määratleda nimetusega ammu, siis on asi andeks antav ja ta võiks kuuluda lahtrisse...teadmatus.

Teine jant oli Tallinna ark'iga värvi teemal.
Oli mul üks Ford Scorpio. Passis värviks sinine. Tekkis vajadus teda üle värvida. Vaata siit või vaata sealt, auto täitsa musta värvi. Ei ühtegi sinist tooni.
Seega sammud jällegi arki, ning peale mõningat jahumist, olin otsapidi jälle seal angaaris.
Vahiti seal siis seda värvi. Toksiti midagi arvutisse, kõik klappis. Vaadati värvi. Kuna sinist tooni kätte ei saadud, tehti angaari uksed lahti ja lasti päikesel auto peale särada. Ikka ei miskit. Pandi uksed kinni, vaadeldi uuesti, erinevate nurkade alt. Ikka ei miskit. Tehti uuesti uksed lahti, liigutati autot päikese valguse poole, ikka ei miskit. Seejärel ütles mingi vennike mulle, et tegemist on raskesti hoomatava, sinise läikega ja passi jääb esialgne värvus.

Inimestel on kinnistunud mingid kindlad reeglid, süsteemid, rajad. Kui tekib kõrvalekalle, toob see kaasa ka protesti. Erinevused ei ole teretulnud meie sissejuurdunud arusaamadesse. Reeglid ja seadused, mille järgi me oma töid ja tegemisi seame, on piiratud teadmistega. Mida vähem me teame nendest reeglitest, seda rohkem jääb varu, kinnistada lüngad, meie endi tarkusega.
See aga on asi, mis viibki protestini. Protestini selle vastu, mida me ei tea. Ma arvan teadvat...vist, aga tegelikult ei tea.
Seega on mõtekam kaitsta enda teadmisi, või õigem oleks öelda... teadmatust.
Sellest ka see nuss seal arkis... teadmatusest.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.08.2011 at 00:59
Astro SS
Istekohtade juurde saamine passi!?
Ark klassifitseeris kunagi minu hõbedast värvi liikuri helesiniseks :D

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.08.2011 at 10:42
1 edit. Last edited 28.08.2011 at 10:42 by Astro SS
tfr
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Mul endal on kaks kogemus ARK-is värvivahetusega.

Esimene - ostes selline tsikkel sai talvega värvitud selliseks. Paleti pealt valisin omaarust tumelilla, aga välja kukkus selline nagu pildilt näha. ARKi mehed vaatasid peale ja olid kindel, et see on pruun :)

Teine - kunagine Renault Fuego sai valgest värvitud tumelillaks. Korralikult, ka mootoriruum ja kõik muu jne. Esimese hooga tegelikult läksin peale auto kokkusaamist ülevaatusele, mõttega et teen ülevaatuse ära, saan rahulikult sõita, sealhulgas ka ARKi siis. Ülevaatusemees sai raivari, et nii ikka ei saa ülevaatuselt läbi, et auto vale värvi on, ennekuulmatu ja kõike muud. Siis istus 20 minutit arvutis ja lappas mingeid kolmetasemelisi nimekirju vigadest, et mis ta mulle siis märgib. Lõpuks leidis vea nimega "värviparandused erinevad oluliselt põhitoonist", pani selle ohtliku veana kirja ja andis korduva. :D Saue ARK-i mehed ütlesid angaaris esimese hooga et "aga tõesta, et ta enne valge oli". Kiskusime siit-sealt, lõpuks kusagilt uksepolstri tagant ikka kusagilt servast paistis niipalju valget, et lasti läbi ja pandi uus värv kirja.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.08.2011 at 12:03
1 edit. Last edited 28.08.2011 at 12:35 by tfr
Steelrider
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Ilmselt saan ma oma VAN'iga veel vett ja vilet näha. Passis on 9 kohta, tegelikult on 8 (2+3+3, originaalsed pikad pingid taga), samuti sai masin mõneti ebatraditsiooniliste meetoditega üle värvitud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.08.2011 at 12:18
antoonio
Istekohtade juurde saamine passi!?
Kuna siin värviteemat mainitet siis endal oli hiljuti teema Rakvere ARKis.
Algne elukas siis selline (ehk hall mis hall) kuni sel suvel sai selga sellise (must +hall või hall+must)lahenduse. ARKis sai käidud ja ülevaataja oli raskustes, et kumb värv siis ta on, ning lõpuks on passis kirjas, et auto on must (kuigi vist ülevaatuse paprisse sai kirja must mitmevärviline). Kui nüüd miilits peaks sõidu pealt huvi tundma siis auto on tagant vaates selline, ehk teatud momendil mingeid muutusi võrreldes varasemaga justkui polekski, et jätkuvalt hall. A lõpuks läks vist normaalselt sest päikese käes võib tulemus olla hoopis selline.
Kokkuvõtteks võiks öelda, et tegelikult mingit probleemi polnudki ja oleks võinud vist ka vana passi ning halli autoga edasi sõita :D, a nuh ega ma seda siis teadund.

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.08.2011 at 16:50
Astro-97
  
Istekohtade juurde saamine passi!?
quote:
STW: Mina sõitsin oma busssiga lihtsalt ARK-i näitasin, et eelnevalt 4-kohalisena arvel olevas bussis on taastatud tehase konditsioonis olnud 7 kohta. Kodanikud vaatasid bussi sisse, vaatasid istme kinnitused üle (mikistanis tehtud, minu iskliku arvamuse kohaselt mitte maailma turvalisemad), sammuti kontrollisid turvavöö kinnitusi. Peale seda vormistati paber, et ok ja oligi tehtud. Mingeid lisa pabereid ei pidanud esitama. Eestis oli buss juba aastast 94 ja sellest ajast ka 4-kohalise kaubikuna arvel.
Otsinguga peaks analoogne teema välja ka tulema.
Ilmselt oled nüüd muidugi asja liiga keeruliseks juba ajanud, äkki aitab, kui proovid lihtsalt mõnesse muude kontorisse kohale sõita ja ütled, et on taastatud tehase komplektsus.


just.. kui mul oli veel 87a. väljalase astro siis see oli ka regatud eestisse 2 kohalisena, ehkki sisu oli ka mark-3 ja täiesti puutumata 7 kohaline diivaniga buss. neli aastat tagasi läksime samamoodi ark-i ja tahtsime 2 kohalisest saada nüüd origin.asi nagu ta oli. angaaris vaadati samuti üle istmed ja turvavööd, ning nende kinnitused. muu neid ei huvitanud. siis pidime kohapeal tegema avalduse ja tulime kahe päeva pärast tagasi. tulime tagasi siis ja 3 tundi olime kinni angaaris, sest idikad ei uskunud seda vin koodi, väitsid et igaüks võib panna sellise lipiku ja see ei ole astro, vaid mark kolm....ja neil pole infot sellise bussi margi kohta :) siis kutsuti veel üks vana kohale kes taskulambiga hakkas otsima vin koodi piduri peapumbalt et see olla valtsitud sisse ja paluti tagumise ukse polstrid maha võtta , et vineerkatte sisse on kõrvetatud vin kood.....issand!!!!!!kiskusin maha...a pole seal ju loogiliselt!!! siis helistati kuskile ja toodi üks paks piltidega raamat ja see näitas, et ikka tegemist chevrolet astroga mitte chevy mark-3 ga....:). ok siis helistati veel kuhugi ja sealt saadi vastus, et on tehtud avaldus ja see on rahuldatud kuna angaari kutsutud tehnikaosakonna mees tuvastas kõik asjad ja vööd õigeks eelmisel korral. siis maksin riigilõivu ümberehituse eest, sain 7 kohta passi ja uue tüübikinnituse. nii läks minul siis ja ei mingeid meile kellelegi vaid kõne tehnikaosakonda ja ajaline kokkulepe inimesega angaaris, et üle vaataks. sinul aga soovitan nüüd minna sauele. võta helista ette samamoodi sealsele tehnikule vms ja lepi aeg kokku. arvan et avaldus tuleb sul ka teha ümberehituse kohta lisaistmekohtade saamiseks nagu minul. ja kui sisu pole muudetud siis näeb mees ise, et on tehaseasi ja annab nõusoleku. tallinna ark on imedemaa, kus on koos töllide kari kes ei jaga usa autodest mitte midagi...seda on aastad näidanud. kui uks lahti läheb ja usa voolab sisse on kari kallal ja silmad ripuvad imestusest ja teadmatusest soonte otsas....seda on näha ka juhusest kus sinu bussil jäi ette bumerang (irww)....
ahjaa...2 aastat sõitsime ringi sellisena nagu oli alguses...siis hakkasid TÜV punktid turja sellega et M kategooriat pole....et buss on N katt elik siis kaubik:P siis saigi asja ajama hakatud sest ÜV enam läbi ei saanud. siis tuli euroopa liit....ja pääsesime sellest et tollimaksu mis oli jäänud kellegil maksmata ei pidanud ka meie maksma ei see hetk ega pärast..:)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.08.2011 at 19:39
kenny
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Eks ma proovin jah aga tundub juba eos läbikukkumisena. Ma siin mõtlesin, et kas mingeid expertiisi vendi pole kes lihtsalt võtavad proovid ja tuvastavad, et need istmed ja asjad on seal olnud 93 aastast?

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.08.2011 at 10:23
dodge525
Istekohtade juurde saamine passi!?
võiks muidugi välja tuua teatud seaduse punktid: näiteks

Kood 618. Iste, nende kinnitus, reguleeritavus ja tugevus
Nõuded: 1) sõidu ajal kasutatav M, N, O, välja arvatud O1 ja O2, ja L kategooria
sõiduki iste, istme tugevus, istme kinnitused sõiduki kerele ja istme reguleerimise
seadmed peavad vastama valmistaja poolt ettenähtule ja peavad olema töökorras.
Istekohtade arvu määrab sõiduki valmistaja.

võib paigaldada istmed, mida ei kasutata sõidu ajal, ka ei pea neil olema turvavööd, eriti pro näiteks reisibussides

2) alates 1. jaanuarist 1998. a esmaregistreeritud M ja N kategooria sõiduki istmed
peavad olema sertifitseeritud vastavalt E-reegli nr 17 või nr 80 või direktiivi
74/408/EMÜ nõuetele. Nõue ei laiene klappistmetele, küljega sõidu suunas olevatele
või seljaga sõidu suunas olevatele istmetele
(3) alates 20. oktoobrist 2007. a esmaregistreeritud M1, N1, M2 (III või B klass) ja M3
(III ja B klass) kategooria sõidukisse on keelatud paigaldada küljega sõidu suunas
olevaid istmeid.

kah mõeldav variant teatud juhtudel, näiteks kaptenitool

ka alates 20.10.2007 ei välista kaptenitooli seljaga sõidusuunas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.08.2011 at 22:51
rainka
Istekohtade juurde saamine passi!?
Enda Chevy van G20 oli alguses 3 istekohta ja soovisin saada seitset. Minul oli katekooriaks märgitud passi M1 ehk siis sõiduauto.
Helistasin Tartu arki tehnosse ja seal öeldi et pole probleemi M1 katekooriaga. Viskasin siis istmed sisse ja näitasin ette.Mingi vend vaatas korra sisse ja uuris kas turvavööd on olemas ja oligi kõik. Maksin riigilõivu ära ja oligi ühelpool asjaga. Muidugi kunagi enne uurisin ka Jõgeva ARK-ist ja sealt öeldi et ei saa sellele masinale istekohti lisada. Eks see vist oleneb ikka kui pädeva ja normaalse inimese otsa komistab kes sellega seal tegeleb.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2011 at 23:47
juuriaadol
 
Istekohtade juurde saamine passi!?
Mina käisin täna haapsalu ARKis ütlesin, et mul on vaja kahe koha asemel kolme.
Mees tuli välja mõõtis istme üle, küsis kas sama margi tootja oma.
Järgmine etapp oli juba mõned allkirjad ja siis aeti printer soojaks pandi roheline paber sisse ja nüüd ongi kolm kohta.
küsisin et äkki muudaks rehvimõõdu ka ära, seepeale ütles et see pole tema võimuses.
Saue ARKis õeldi et istekohti muuta ei saa, võta näpust max 70 km vahet ja seadused hoopis teised :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.09.2011 at 00:38
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Istekohtade juurde saamine passi!?   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.