Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Autode ja muusika kokkusobitamine   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
kenny
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Krt korralik üritus ja autod autodeks aga inimesed ikka korralikult stiilipuhtad, kui sul on ikka selline auto siis oled korralik rock´n roll tüüp mitte mingi Eesti mõistes meie mehe või 2 quik start-i hunt! (teemast rootslaste kruis eestis)

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2011 at 15:58
2 edits. Last edited 26.08.2011 at 17:25 by kenny
Rein000
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Jah, ilmaga komaga platudeta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2011 at 16:59
cipo
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
autode järgi muusika valimine või vastupidi: ime ... Kuhu muusikastiili see "oldermanni" pildistatu peaks kuuluma!

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2011 at 18:08
Rizzy
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
quote:
kenny: Krt korralik üritus ja autod autodeks aga inimesed ikka korralikult stiilipuhtad, kui sul on ikka selline auto siis oled korralik rock´n roll tüüp mitte mingi Eesti mõistes meie mehe või 2 quik start-i hunt!


Natuke nalja vol 44956 ?

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2011 at 19:11
kaedoo
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
quote:
Rizzy:
quote:
kenny: Krt korralik üritus ja autod autodeks aga inimesed ikka korralikult stiilipuhtad, kui sul on ikka selline auto siis oled korralik rock´n roll tüüp mitte mingi Eesti mõistes meie mehe või 2 quik start-i hunt!


Natuke nalja vol 44956 ?
Kohukeste söömine on keelatud,ainult popcorn ja coca cola(+salapiiritus maisist). :kill

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2011 at 23:33
kenny
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Dziiiiiiz....mu point oli see mida ma seal täheldasin mitte, et ma siin kuulutan ja reegliks sean kui oled tümakamees siis hoia hot rodist eemale. :)

____________________________
camaro 86, 2005 suburban.
koledate kupeede klubi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.06.2011 at 12:58
PlyVal64
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
quote:
kenny: Dziiiiiiz....mu point oli see mida ma seal täheldasin mitte, et ma siin kuulutan ja reegliks sean kui oled tümakamees siis hoia hot rodist eemale. :)
Siiski, tahad kuulata inisevat neegri ila rämeda bassi saatel, vali SOBIV auto, aeg ja koht! Või vali teine hobi, sest VANA USA-raud ja muusika on omavahel absoluutses seoses. Nõus, kruiisil valges eskalaatoris 22-tollistel jälevelgedel sobib viitekümmetsenti kuulata, kui aga tahad sõita mõne normaals evalge iniemse autoga, tuleb ka vastava ajastu ja autoga kokku käivat muusikat kuulata. Ja ka vastavaid riideid kanda...
Keeg iei aja lennka narkoläbult seda eskalaatorit ära, pigem kukuva duimas libud avali märgade reitega kohe "otsa" aga näiteks ABCS ajal mõnest laagrist sellist rämedust kuuldes haarab käsi kuulipiulduja järele. Muuseas, see võib sel hetkel olal kasvõi vesijahutusega Maksim, vahet pole!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.06.2011 at 00:40
MiL472
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Ükskord lubasin endale et ei kirjuta enam iialgi jokkis peaga foorumitesse. PlyVal pole endale vist sellist lubadust andnud:) Aga point on jutus olemas:)

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.06.2011 at 01:08
Koit
  
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Vanakooli räpp jääb minu masina kõlaritest igatahes igavesti kostma. Ka ABCS ajal, kui killima selle pärast hakatakse, siis on kupli all segamini kellelgi teisel, kui minul. No hard feelings, aga korralikku kvaliteeträppi lambist "neegri ilaks" ja muuks jamaks kutsudes on jama, ausalt. On ju rockmuusikal ka erinevaid esitajaid, kes on pask ja kes on hea (kuulan rocki ka tegelt)...näiteks Metallica on hea ja Terminaator on okse.
Vabandust läbu pärast, aga pidev räpivastane jama on ilma asjasse süvenemata mulle alati hinge läinud ja otsustasin moka lahti teha. Peace

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.06.2011 at 01:29
saadukas
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Mulle väga meeldib folkmuusika, kas see tähendab et edaspidi pean hobuvankris seda kuulama? :)

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 08:50
STW
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Aga kui mulle üldse muusika väga korda ei lähe, kas siis ikka tohib autoga sõita?
Ma julgeks arvata, et vast iga inimene ikka ise tohib otsustada, millise autoga sõidab, mida kuulab ja mäherdusi riideid kannab.

Muide needsamad "cowboyd", kelle moodi iga ameeriklase austaja teie meelest olema peaks, hindasid suhteliselt palju vabadust.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 09:00
tfr
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Mul on hetkel iPodis muuhulgas näiteks sellised artistid nagu Alison Krauss & Union Station (country/bluegrass), Amy McDonald (sinna folkrocki kanti), Armin van Buuren (trance), Pet Shop Boys ja Mesh (briti synthpop), Counting Crows / Matchbox 20 / Collective Soul (rock), The Streets (hiphop), Nightwish ja Within Temptation (symphonic metal), Alabama 3 (mis on umbes segu kõigist eelnevatest), Chalice, Dagö.

Oskab keegi mulle sobivat autot soovitada? :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 09:06
1 edit. Last edited 20.06.2011 at 09:06 by tfr
ivoalaska
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
+ 1 tfr minu muusikamaitse on seinast seina ja killige nüüd ära aga ainukene mida ei kuula eriti tihti on justnimelt vana rockabilli muusika :D Lihtsalt ei meeldi. Samas usakad väga meeldivad ja tulevikus soetan kindlasti ka tõupuhta V8. Pigem oleneb muusika valik konkreetsest situatsioonist, suvel grillides jaanipeol, meeldib väga umpa umpa Nuude Mati jorisemine aga eile pohmakaga tuli arvutist näiteks rahulik Andrea Bocelli.....kõik on maitse küsimus. See, et rock põhiliselt menüüs ei ole, ei tee mind vähem usaraua austajaks.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 09:31
Rein000
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Minul on hoopis selline arusaam, et pikki sirgeid teid loojuvasse päikesesse kruiisida kõlbab ainult kantri muusika saatel. Mis see oli, mida Presley ja Cash tegid. Igatahes rohkem kantri, kui rokk. Minu arvates.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 10:20
antoonio
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
quote:
Rein000: Minul on hoopis selline arusaam, et pikki sirgeid teid loojuvasse päikesesse kruiisida kõlbab ainult kantri muusika saatel. Mis see oli, mida Presley ja Cash tegid. Igatahes rohkem kantri, kui rokk. Minu arvates.

Käidud tehtud ja raadiumist kindlasti ei tulnud sel hetkel kumbki. Kui Cash veel läheb kantri alla siis preslit sinna potti panna on pisut liig ja mida teha kui kantri üldse ei meeldi (ok mõni erandlik asi välja arvata)?? Sõidan sulnis vaikuses ve??!! Sihukese 5+ miilisel sirgel, mis pidevalt kordub tahaks pigem miskit energilisemat (a la ZZTop) kui lehmapoiste külamuusikat kuulda.
Aga tegelt, kui nüüd tõesti hakata automargiti muusikat külge kleepima siis on ikke pisut kuskil miskit vildakuti.
Ja kui neegri ilast rääkida kas vanakooli ja mitte nii vanakooli neegibluus kuulub kah sinna ila alla ve? Kui jah eks siis edaspidi peab vist pimedusekatte all sõitamas käima, et mingi maximi tule alla ei jääks.

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 12:35
Stealth
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Ameerika (hobi)autosid ja sellest kostuvat muusikat kellegi meelevaldse otsuse põhjal lahterdada "pühaduseteotuseks" või vastupidi, on pehmelt öeldes idiootlik.
Ehk nagu foorumlane saadukas kommenteeris, et kuna talle meeldib folk, kas ta peab seda siis nüüd hobuvankris kuulama ?

See nagu rohkem igamehe enda otsustada, kuna ja missugust muusikat ta oma autos kuulab.
Kui ta helivaljusega kaaskodanike eluolu ei häiri (a´la "tümakafännid" avalikes randades, kes peavad ülejäänud inimestele tingimata oma autost kostuvat päkapikudiskot demoma), siis ei peaks see küll kellegi p....t torkima.



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 12:35
Märt J
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Lihtsalt mõnda kohta sobib mõni asi ja mõnda ei sobi. Keegi ei tohiks loomulikuilt muusikamaitset peale suruda, kui aga nö kirjutamata reeglitele sobiv muusika pole meeltmööda, siis seda ei pea ju lihtsalt kuulama. Kui euroopa autodega käib kaasas tümps jne, siis ma ei lähe näit Audiklubi kokkutulekule USA autoga ränka ja rasket metalli suurel võimsusel laskma, see lihtsalt ei sobi. Kui ikkagi mitu inimest mõista annab, mis käib asjaga kaasas ja mis mitte, siis tasuks endas põhjust otsida-põhim. Plyvali jutt, otsustab siiski enamus.

____________________________
Chrysler 300C

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 12:36
madis
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Siin on nüüd koht öelda:

Get a life !

"Ortodoksne usaraua austaja" kes kuulab ainult sobilikku muusikat ja kannab sobilikke riideid, no sorri, see on alaväärsuse maskeerimine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 12:41
Koit
  
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Äkki ma sain valesti aru, aga kas enamuse otsustamine tähendab seda, et kui on usakate kokkutulek ja enamus kuulab rokki..khmm, et siis on õigus sellel "enamusel" tulla, minu mängijast räpp välja kiskuda ja rokk asemele panna või mismoodi see asi on? Auto ei saa ju ometigi terve inimese muusikamaitset mõjutada tegelt..kes siin sedasi arvavad, siis pole vist muusikamaitse veel korralikult välja arenenud või tahetakse lihtsalt "olla selline, sest teised on ka". Hehee, naljakas teema on tegelt.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 12:48
Raceboy
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Ja muusikamaitse juurest naiste-eelistuste juurde ei ole eriti pikk tee....

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 12:51
Lowrider
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
See mingi stereotüübi vms värk jälle.

Layitlow foorumis tuli lowrideri huntidega teemaks sama asi et mida keegi kuulab, tuleb välja et samal ajal kui nad lowrideriga hüppavad ja 3-wheelivad, võib nende raadiost kosta Korni ja Metallicat ja AC/DC'd, vaat et enamus tunnistas seda. Ise kuulan ka Metallicat nii mis koliseb, tõenäoliselt teen seda ka siis kui ma lowriderist "neegrimobiiliga" ringi sõidan kunagi.

Igaüks kuulab seda mis omale sobib, peaasi et teistele seda väga peale suruma ei hakka jõuga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 13:08
Max3,0
 
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Mõned taadid on ikka nii kõvad poisid siin, et neile tuleks küll ABCS-i laval koonjas valge müts pidulikult üle anda ja siis vaadata, kas nad reaalis ka sama radikaalsed poisid on- ULME

Mingitest stiilidest lugupidamine on mõistlik ja seda saab ehk ka viisakalt teha- aga ma ei ole kindel, kas on mõistlik end avalikult taasündinud Hitlerina demoda.

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 13:12
DevilDeVille
  
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
hehee, taassündinud aadu polekski paha projekt a kindlasti leiaks talle ka asisemaid probleeme lahkamiseks, kui kellegi muusikamaitse. minupärast võib usalases lisaks konventsionaalsematele stiilidele ka "Carmina Burana"-t või Chemical Brothersit kuulata. samas päkapikutisku ja enamus kaasaegset neegrijõnksutamist on, jah, pehmeltöeldes veider. a nuh, see vaid minu isiklik arvamus.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 13:49
PlyVal64
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Küsimus ei ole rauaga sõites muusikamaitses ega selles, mis kellelgi iipoodis on. Mina kuulan ka peaaegu igasugust muusikat, mis on muusika. Neegriila ei ole muusika...
Küsimus on selles, mida sa teistele kuulda lased, mis on selle ürituse, selle konkreetse auto mudeli ja ajastu stiil. Esiteks ei ole üldse hea tava muusikat räme valjusti ehk "üle küla" lasta ja teine pool on siis asjast see, mida vaatajad-uudistajad kuulevad. Lahtiste autodega on asi ju selge, seal on kõik kohe kuulda aga kinnistel, kui need kasvõi Lossipargis väljanäituseks on, peaks autoga sobiv muusika sealt seest kostuma. 50'te lõpu Caddy lihtsalt peab rockabillyt laskma aga võib ka midagi sellest ajastust sooloesinejat suure orkestri saatel.
Mina ka ei kuula igapäevaselt või kogu aeg Stray Catsi, Little Richardit, Gene Vincenti vms aga kui omal ajal sai 1964 aasta autoga sõidetud, siis selleks on mul siiani vastav plaadikogu olemas (koos vastava riietuse ja jalanõudega), mida ma aeg-ajalt täiendan. Viimane kord Selverist 1-euroste plaatide kastis tuhnides leidsin nii Nazarethi, Stray Catsi kui ka tõsise heavy/rocki kogumiku The Who'st Uriah Heep'i ja Saxonini. Ja kuna mõnikord on omanduses Rootsi "hobi"autosid, sakslaseid jne, on olemas nii Abbat kui Lederhosen hits'e ja õllelaule. Ja ka Vene romansse, tsastuškasid, Kino'd, DDT'd, Ljubed etc. No ja Entel-Tentelit onu-Kalmeriga või Artur Rinnet võib peaaegu alati mistahes tranduletis kuulata...

See muusikavalik aga ei puuduta absoluutselt seda aega, kus ma omaette omas autos kuhugi liigun ehk tavapäevi. Maniast SpinFM'ini või üldse poisi kõrvetet uusimad Eesti noorte räpiplaadid, möirgab seal klassika või metal, see on teine asi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 14:28
rai
Split: Autode ja muusika kokkusobitamine
Esiteks ei tule mulle keegi ütlema mida ma oma era omanduses kuulan, seni kuni ma ei mängi seda kõigile. Mind tohutult ärritab see kui keegi kuulab muusikat avalikult nii, et kõigile kuulda on. Miks tekib inimestel arvamus, et tema muusikline maitse peab kõigile sobima. Müra on müra, ja kui müra on liiga kõva on see saatanast.

Samuti ei tule mulle keegi ütlema milliste riietega ma oma isikut väljendada võin või oma autoga sõita.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.06.2011 at 15:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Autode ja muusika kokkusobitamine   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.