Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Split: keelepartull ei tegutse!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: keelepartull ei tegutse!   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
dodge
Split: keelepartull ei tegutse!
On lihtsalt äärmiselt piinlik nende indiviidide pärast, kes ennast eestlasteks peavad, aga
oma emakeelest vähimalgi määral lugu ei pea... Püüan neid oma teadmiste piires aidata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2010 at 23:25
CadDeville
 
Split: keelepartull ei tegutse!
" Keelepatrull " kas tulid oma salajast ööelu jälle elama ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2010 at 23:38
Sarvik
 
Split: keelepartull ei tegutse!
Väga vabandan. Kuid igaüks peaks oma teksti ise uurima ja analüüsima. Ise katsun seda teha kuid kipub alati vajaka jääma. Tunnistan, et see on minu viga. Kuid välja aitab Eesti Keele Instituut veebis. Link: http://www.eki.ee ja link ÕS'le: http://www.eki.ee/dict/qs/

dodge: tänud igal juhul, et püüad aidata, kuid igaüks peaks ise püüdma ise ennast aidata. Piitsaga järgi käia ja öelda mis on õige ja mis vale, see muudab inimesed ainult laisaks.

Palun kergemat karistust :-)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2010 at 23:55
täpp
 
Split: keelepartull ei tegutse!
Ja ÕS-is pane otsingusõnaks "teenusepakkuja". Üllatute :)

____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 10:45
hents99
  
Split: keelepartull ei tegutse!
Hea, kui keegi vahepeal olulistele asjadele tähelepanu juhib :) .

Sarvik, selles osas on sul õigus, et igaüks peaks end ise aitama. Reaalsus on aga see, et ei aita ja ei tahagi aidata. Suhteliselt anonüümne kasutaja ei tunne piinlikkust, kui laseb kõrge kaarega õigekeelele vms.

"mootori blokk" on üks hea näide, mis siit alalõpmata läbi käib. Inglise keel on tore oskus, aga seda ei tasu otseselt ristata emakeelega. Poes olen näinud ka sellist sarnast tõlget: Horvaatia on tõlgitud Kroaatiaks.

Need vihased, kes teisi negatiivses toonis keelepatrulliks sõimavad, võiksid oma energia parem endas hoida, millegi kasulikuma jaoks.

Ilmselt tuleb kohe taba, eelmine sarnane teema lõppes kahjuks moderaatori mitte-korrektse õigekeele reklaamiga ja siis tabaga.

Elagu!


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 11:30
Vanaisa
  
Moderator
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
hents99: ----eelmine sarnane teema lõppes kahjuks moderaatori mitte-korrektse õigekeele reklaamiga ja siis tabaga.

Elagu!


hents, mine õpi veidi :lol

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 11:41
mrtn
Split: keelepartull ei tegutse!
Kõik on tore, kuni umbkeelsed patrullima hakkavad ja ära ei oska lõpetada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 11:42
hents99
  
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
Vanaisa:
quote:
hents99: ----eelmine sarnane teema lõppes kahjuks moderaatori mitte-korrektse õigekeele reklaamiga ja siis tabaga.

Elagu!


hents, mine õpi veidi :lol

Võibolla väheke liialdasin, aga väga mööda ju ei pannud. Või e saanud ma su irooniast aru :) ("emakeele foorum ootab teid" - st siin foorumis pole emakeel tähtis? Või kuidas sellest siis aru saada?)
Minu poolt aitab :)

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 11:54
viplala
Split: keelepartull ei tegutse!
Ilmari Trull



SUVI LÄBI. TULIN LINNA.
NÜÜD MUL AEG ON KOOLI MINNA.
VÕTSIN ESIMESE TÄHE,
NOH JA TUUPISIN TA PÄHE.
NÜÜD UNEPEALT TEAN ÖELDA MA,
ET ESIMENE TÄHT ON A.
SIIS MA VÕTSIN TEISE TÄHE,
AGA SEE EI LÄHE PÄHE.
PÄHE MUL EI MAHU SEE
KAHE KANNIKAGA B.
HALVAS ASJAS IVA HEA –
MUL VIST POLE KUMMIST PEA!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 12:22
Sarvik
 
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
hents99: Hea, kui keegi vahepeal olulistele asjadele tähelepanu juhib :) .

Sarvik, selles osas on sul õigus, et igaüks peaks end ise aitama. Reaalsus on aga see, et ei aita ja ei tahagi aidata. Suhteliselt anonüümne kasutaja ei tunne piinlikkust, kui laseb kõrge kaarega õigekeelele vms.

"mootori blokk" on üks hea näide, mis siit alalõpmata läbi käib. Inglise keel on tore oskus, aga seda ei tasu otseselt ristata emakeelega. Poes olen näinud ka sellist sarnast tõlget: Horvaatia on tõlgitud Kroaatiaks.

Need vihased, kes teisi negatiivses toonis keelepatrulliks sõimavad, võiksid oma energia parem endas hoida, millegi kasulikuma jaoks.

Ilmselt tuleb kohe taba, eelmine sarnane teema lõppes kahjuks moderaatori mitte-korrektse õigekeele reklaamiga ja siis tabaga.

Elagu!


Siis ma teen ettepaneku muuta antud teema sama mõttega nagu teema: "natuke tõlkeabi paluks"
Mitte käia mööda teemasid ja teiste vigu otsida. Vaid igaüks kes kahtleb oma teadmistes tuleb ja küsib, kas nii oleks õige, nii et küsimsed ei väljuks foorumi eesmärgist (küsimused jääksid rohkem autoteemadesse).

Olen nõus, et Eesti keel on keeruline keel, ka minul pole kummist pea :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 12:48
Peeter82
 
Split: keelepartull ei tegutse!
Enne, kui teema kinni läheb - õigesti kirjutamine on inimese eneseväärikuse ja intelligentsi küsimus!
Võib vaielda, et kõigile pole antud - siis ma võtangi nii, et pole antud - retard, noh :D


____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 13:20
Rizzy
 
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
Peeter82: Enne, kui teema kinni läheb - õigesti kirjutamine on inimese eneseväärikuse ja intelligentsi küsimus!
Võib vaielda, et kõigile pole antud - siis ma võtangi nii, et pole antud - retard, noh :D



+1 :D


Kui ostusoovi korral erinevate ettevõtete kodulehti sirvin ja sealt õigekirjavigu leian, suundun üldjuhul otsemaid konkurendi poole. Kui kodulehe teksti on koostama pandud inimene, kes kirjutada ei oska, siis millisel intelligentsi tasemel ülejäänud töötajad olla võivad? Võib-olla ülekohtune, aga näed, vahel peletavad sellega potentsiaalse kliendi huvi.
Foorumis sama lugu: eestlane, kes ühes lauses teeb rohkem vigu kui on selles sõnu, jätab endast matsi mulje.

MeElDiVaT ÕhTu JäTkU! (oi, ma olen õel)




____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 19:49
ReyMan
Split: keelepartull ei tegutse!
Samas, olgem ausad. Paljud teist kirjutavad igapäev millestki pikemalt. Paljudel on see asi nii öelda "käpas" (käe sees juba).
Inimene kes igapäev teeb absoluutselt kõike muud peale kirjutamise unustab üsnapea igasugu peened õigekirja nüansid.
Naine mul töötab ametninuga ja kritseldab igapäev ning peab tegema seda piinliku korrektsusega ja ka temal tekib vahest kahtlusi kuigi omab kõrgharidust just konkreetsele ametikohale. Terminoloogia ja muu selline peaks ju selge olema.
Mina kes ma nii peenet haridust ei oma ning kirjutan minimaalselt, umbes 50 sõna päevas ja miskit pikemat kirjutades kahtlen pahatihti õigekirjas ning kontrollin tihti üle kui punane triip alla tuleb. :D
Ju ma olen rumal, et olen oma peakolu sisse mahutanud kõike muud peale piinlikult korrektse õigekirja. Ilmselt on see ju siis ka märk sellest, et ma ei tee ka oma tööd sellise lolluse tasemega piisavalt hästi.
Jah, veebileht peaks olema korrektne. Aga kui inimene kirjutades mõned vead teeb kuid ta jutus on siiski oluline mõte sees ning see on arusaadav ei pea mina teda küll automaatselt lolliks ignorandiks kes pole viitsinud keelt korralikult selgeks õppida. Ühele on antud võime seda kõike hoobilt aduda, teisele mitte.
Aga samas see teine võib ehitada raketi, olgugi, et sellel suur kiri "Ragett". Kui "Ragett" siis järelikult loll ja mõttetu mees ning sellega pole mõtet pistmist teha.
Mõistan, et eelarvamused ning mulje on paratamatus aga natuke võiks kaugemale mõelda enne kui kedagi kohe kellekski nimetama hakatakse.
Ei viitsi enam.
See vaid minu arvamus, olge nii head ja ärge näkku lajatage.

NB! Mats on aus töömees ja teda lolliks sõimata on äraütlemata rumal.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 20:37
kaedoo
 
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
dodge: On lihtsalt äärmiselt piinlik nende indiviidide pärast, kes ennast eestlasteks peavad, aga
oma emakeelest vähimalgi määral lugu ei pea... Püüan neid oma teadmiste piires aidata.
Mina ei pea ennast eestlaseks vaid sünnitunnistuse järgi olen(vigu teen palju ja KK lõputunnistusel oli eesti keel 2).Aga Härra miks ei norita eesti keelsetes lausetes võõrkeelsete autoosade nimetuste üle ja kas kõnekeeles ei kasuta ültse mugavdatud sõnu,võõrsõnu ning ninnunännuultipulti sarnaseid asju?Ma lihtsalt huvi pärast küsin sest kuulates vahest seltskonnas teadurite sõnavara,jään hätta.Kõik on kõvad eestlased jne,reedel proovis mingi vennike Texases väita sarnast kuna ma ei käi Sinimägedes küünlaid panemas. :devil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 22:06
Jutulind
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
dodge: On lihtsalt äärmiselt piinlik nende indiviidide pärast, kes ennast eestlasteks peavad, aga
oma emakeelest vähimalgi määral lugu ei pea... Püüan neid oma teadmiste piires aidata.

Mujalt foorumitest samas märgata et ka ise ei ole patust puhas ? Või siis viimase 2 aastaga see õigekiri nõnda hingelähedaseks saanud ?
quote:
On pakkuda transporti Tartu - Tallinn - Tartu.
6 kohta, USA buss, mugav. 400.- per feiss.
5100298

Ja siit foorumist vanematest teemadest -

quote:
Müüa siis 15"X8" 5X5,5" valged. Mangelsid Cracari center capsidega. 3000.- jooks. Asuvad Tartus. 5100298

Et siis mis on "center caps" eesti keeli ?

Üldiselt arvan et suvalistes teemades õigekirja teemal jauramine on pea sama rumal kui igas teemas top fuelist ja metanolist pasundada. No ehk pisut vähem rumal aga see selleks.

Jutulind, leegiheitjaga.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 23:42
vasja
  
Split: keelepartull ei tegutse!
Vahest võib ju tähelepanu pöörata. Eriti siis, kui kirjutatu mõttest enam aru ei saa. Erialane terminoloogia võib ju originaalkeeles olla (kes oskab ja teab, kirjutab emakeeles), aga muu teksti võiks enne avaldamist paar korda läbi lugeda. Ega kirjutamine pole rääkimine, kus öeldut enam tagasi võtta ei saa :)

____________________________
Dodge Ram Wagon B250 5.2L V8 - pikemateks sõitudeks ja nautimiseks
Opel Omega 2.5L V6 - lühemateks sõitudeks ja seenelkäimiseks


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 23:51
HardStep
Split: keelepartull ei tegutse!
http://markokaldur.blogspot.com/2009/10/eesti-mehed-dusgraafikud-voi-lihtsalt.html

http://markokaldur.blogspot.com/2009/11/eesti-mehed-dusgraafikud-jarg.html


____________________________
Smiles Per Gallon




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 03:39
margus61
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
kaedoo:... miks ei norita eesti keelsetes lausetes võõrkeelsete autoosade nimetuste üle...
Ilmselt sellepärast, et eesti keel on terminoloogia vallas üsna vaene ja segane. Proovi kasvõi eestikeelse Windowsiga hakkama saada. Eestikeelses tehnilises jutus on alatihti on vaja mõni tõlgitud asi sõna-sõnalt originaalkeelde tagasi panna, et saaks aru, milda öelda tahetakse. Vasjaga ühel nõul, et eneseväljendamise selguse huvides võiks tehnilises tekstis originaalkeelset terminoloogiat kasutada küll.

Terminoloogia ja õigekiri on eri asjad. Sõnade õigekiri ja lausete grammatika (suured algustähed, kirjavahemärgid jne.) väljendavad kirjutaja lugupidamist või selle puudumist eesti keele ja oma jutu lugejate vastu, nagu ülalpool korduvalt mainitud. Ei olegi vaja 100% eesti keele keerulisele grammatikale pihta saada. Piisab püüdmisest ja seda on kaugele näha, kes püüab ja kes laseb lihtsalt kaarega peale. Pole ju nii hullu midagi. Suurte tähtedega lause alguses peaks küll igaüks hakkama saama, kes vähegi tahab. Mõni koma ka vahele, tühikud kirjavahemärkide järel ja hakkab juba looma. Mõnelgi abiküsijal jääb asjalik nõu saamata, sest asjalikud inimesed ei viitsi mula lahti dešifreerida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:19
olevtoom
 
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
margus61:
quote:
kaedoo:... miks ei norita eesti keelsetes lausetes võõrkeelsete autoosade nimetuste üle...
Ilmselt sellepärast, et eesti keel on terminoloogia vallas üsna vaene ja segane. Proovi kasvõi eestikeelse Windowsiga hakkama saada. Eestikeelses tehnilises jutus on alatihti on vaja mõni tõlgitud asi sõna-sõnalt originaalkeelde tagasi panna, et saaks aru, milda öelda tahetakse. Vasjaga ühel nõul, et eneseväljendamise selguse huvides võiks tehnilises tekstis originaalkeelset terminoloogiat kasutada küll.

Terminoloogia ja õigekiri on eri asjad. Sõnade õigekiri ja lausete grammatika (suured algustähed, kirjavahemärgid jne.) väljendavad kirjutaja lugupidamist või selle puudumist eesti keele ja oma jutu lugejate vastu, nagu ülalpool korduvalt mainitud. Ei olegi vaja 100% eesti keele keerulisele grammatikale pihta saada. Piisab püüdmisest ja seda on kaugele näha, kes püüab ja kes laseb lihtsalt kaarega peale. Pole ju nii hullu midagi. Suurte tähtedega lause alguses peaks küll igaüks hakkama saama, kes vähegi tahab. Mõni koma ka vahele, tühikud kirjavahemärkide järel ja hakkab juba looma. Mõnelgi abiküsijal jääb asjalik nõu saamata, sest asjalikud inimesed ei viitsi mula lahti dešifreerida.

Ma tean küll, et foorumis ei ole heaks tooniks vastata ainult karjega "Õige!!!", kuid antud juhul lihtsalt pean seda tegema.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:21
diesel
Split: keelepartull ei tegutse!
well, tunnen kuis häbipuna palgele tõuseb.
a no ei paendu käsi suurt tähte tekitama.
samas käsitsi jälle kipun ainult suurte tähtedega kirjutama.
omapära või lihtsalt lootusetu juhtum?

a mõni asi vaevab mind juba aastaid.
ültse
pensjon
varjant
ja muud taolised.

diesel@teadlik palgist oma silmas, siiski närin teiste pindude kallal.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:52
Jutulind
Split: keelepartull ei tegutse!
Tegelikult selle tehnilise õigekeelega tõesti asjad natuke segased. Eriti just arvutiterminoloogia kohalt tõepoolest. Samas kunagi Ustus Agur tegi tänuväärset tööd asjade eestindamisel, kuid ega tolleaegseid välgatusi eriti kasutada tihtilugu küll ei saa. No palun selgitage inimesele miks tema koordinaatteljestiku klahvpuutsisesti ei tööta peale uneversaalsesse järjestikväratisse sisestamist kui ta hüpikaknas on kinnitanud et soovib õiged ohjurid paigaldada ? :D

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:55
2 edits. Last edited 27.10.2010 at 09:55 by Jutulind
ervin
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
Jutulind: Tegelikult selle tehnilise õigekeelega tõesti asjad natuke segased. Eriti just arvutiterminoloogia kohalt tõepoolest. Samas kunagi Ustus Agur tegi tänuväärset tööd asjade eestindamisel, kuid ega tolleaegseid välgatusi eriti kasutada tihtilugu küll ei saa. No palun selgitage inimesele miks tema koordinaatteljestiku klahvpuutsisesti ei tööta peale uneversaalsesse järjestikväratisse sisestamist kui ta hüpikaknas on kinnitanud et soovib õiged ohjurid paigaldada ? :D
kasuta mac-i ja probleemi pole. ei suutnud tagasi hoida ennast:D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 10:29
Jutulind
Split: keelepartull ei tegutse!
quote:
kasuta mac-i ja probleemi pole. ei suutnud tagasi hoida ennast:D

OT jätkuks - kasutan juba aastaid töömasinates Linuxit :) Ja pean mainima et Ubuntu eestikeelne versioon on täiesti kasutatav :D


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 10:50
vasja
  
Split: keelepartull ei tegutse!
Ega eestikeelsel Windowsil ka suurt häda pole - kasutan igapäevaselt ja probleeme siiani pole tekkinud. Sama võib öelda ka eestikeelse MSO kohta. Ja kui kõrvuti on inglis- ja eestikeelse Windowsiga arvutid, pole samuti mingit tõrget korraga mõlema kasutamisel. Ustus Aguri nn agurismid on muidugi äärmuslikud näited ja enamus neist pole eestikeelsesse IT-terminoloogiasse jõudnudki. Sama võib öelda ka näiteks keeleuuendaja Johannes Aaviku uudissõnade kohta - moodsasse eesti keelde ei jõudnud neist sugugi kõik.

Aga jah, ei jää minulgi muud üle kui Margus61-ga nõustuda - "Sõnade õigekiri ja lausete grammatika (suured algustähed, kirjavahemärgid jne.) väljendavad kirjutaja lugupidamist või selle puudumist eesti keele ja oma jutu lugejate vastu, nagu ülalpool korduvalt mainitud." Nagu ma juba eelnevalt mainisin - kirjutamise ja rääkimise oluline vahe on see, et kirjutatu saab enne postitamist kriitilise pilguga üle lugeda ja vajadusel parandada.



____________________________
Dodge Ram Wagon B250 5.2L V8 - pikemateks sõitudeks ja nautimiseks
Opel Omega 2.5L V6 - lühemateks sõitudeks ja seenelkäimiseks


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 23:17
kaedoo
 
Split: keelepartull ei tegutse!
kirjutamise ja rääkimise oluline vahe on see, et kirjutatu saab enne postitamist kriitilise pilguga üle lugeda ja vajadusel parandada.
Ja siis oled eestlane?Rääkides ei saa ka kõike välja ölda mida sülg, grillkana puhul, suhu toob.Kõik ei ole täiuslikud ja väga teravalt kedagi pistma hakata on ka vale.
P.S.Ei soovi kedagi solvata vaid kirjutasin mida sülg suhu tõi.Lugesin ja loen mitu korda üle.Söön kanakotletti.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 23:40
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 23:55 by kaedoo
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: keelepartull ei tegutse!   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.