Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
hardtop
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Teema, mis võiks ka siin foorumis olla, ehk foorumi lugejatel on muljeid või pilte, videosid, Ameerika ühendriikide auto romulatest ja prügilatest.
Iseenesest roostes autot eriti keegi vaadata ei taha, aga ma imestan alati neid ameerika romulate pilte vaadates, mida kõike kusagil
ei vedele, olgu siis ametlik/mitteametlik romula, kellegi taluhoov, metsa alune jne.
Teen omalt poolt otsa lahti.


Üks link kus väga erinevaid fotosid maha jäetud autodest: http://www.moparts.org/moparts/picture/yards/index2.html

Lisan ühe video, kus on Oregoni osariigis leiduvatest romudest:

Ei kujuta,ette kaua nad seal metsa alla sammaldunud on :( samuti oleks hea kui keegi ütleks mulle, kes on selle tausta muusika esitaja!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 20:32
1 edit. Last edited 25.03.2010 at 20:32 by hardtop
rescue
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
quote:
hardtop: Teema, mis võiks ka siin foorumis olla, ehk foorumi lugejatel on muljeid või pilte, videosid, Ameerika ühendriikide auto romulatest ja prügilatest.
Iseenesest roostes autot eriti keegi vaadata ei taha, aga ma imestan alati neid ameerika romulate pilte vaadates, mida kõike kusagil
ei vedele, olgu siis ametlik/mitteametlik romula, kellegi taluhoov, metsa alune jne.
Teen omalt poolt otsa lahti.


Üks link kus väga erinevaid fotosid maha jäetud autodest: http://www.moparts.org/moparts/picture/yards/index2.html

Lisan ühe video, kus on Oregoni osariigis leiduvatest romudest:

Ei kujuta,ette kaua nad seal metsa alla sammaldunud on :( samuti oleks hea kui keegi ütleks mulle, kes on selle tausta muusika esitaja!
Neid aparaate on tõesti kurb vaadata sellises konditsioonis :D
Lugu mida tahtsid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 20:45
1 edit. Last edited 25.03.2010 at 20:46 by rescue
hardtop
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Aitäh rescue, lingi eest, nüüd tean,kes esitaja on :)
Tegelikult tekib mul neid metsa viidud või maha jäetud autosid vaadates küsimus alati,et kuidas nad sellisesse seisu sattunud on ???
Teisalt ilmelik on ka mõelda,et kunagi olid nad uued ja kellegi sõiduvahend, mis mingil põhjusel hüljati ja jäeti loodusse, ning pikemas perspektiivis
saavad loodusega üheks (roostetab maha või vajub maa alla).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 21:56
Bikerman
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
No see on üks pisarat poetama panev teema-aga mis täitsa närvi ajab on see,et NewYorgi metroo vanad vagunid uputatakse kohalikku jõkke ja merre-väitega,et edasine tegevus on kallim ja kalad saavad uue kodu.Vot nii-kui palju neid raudu siis veel vee all on???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 23:28
90Deville
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Veeall olevatest masinatest tasuks veel vast meenutada lend-lease masinaid mis sibulad mikidele tagasi pärast söda andma pidid ja mida üle ookeani ei viitsitud vedama hakata ning merre saadeti.....
Pilte pole kahjuks pakkuda.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 23:39
hardtop
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
to Bikerman, see vagunite uputamine Hudsoni jõkke,et siis tekiks tehislik gorall riff vms, on minu meelest FAIL idee, sisuliselt raisatakse materjali,ajaloolised väärtused hävivad ja ma kahtlen,et nende vagunite lagunemisel vees (anaeroobne protsess) kalade elu paremaks läheb :D:D
Mikimaa elanike looduskaitse käib vist moto alusel: If its a problem, we sweep it under the carpet!

to 90Deville: venelaste uputatud masinad on eriti huvitav teema nimelt, said kui mulle õigesti meenus punaarmee tagastamatu abina, liitlaselt Ameerika ühendriikidest 50.000 WLA Harley-Daividsoni mootorratast, millest vist väidetavalt üle poolte uputati Ohoota merre ??? Nagu WTF, absoluutne null loogika minu jaoks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 23:57
Jesper
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Lendliisi sõidukid ei olnud tagastamatu abi vaid tagastatav või hävitatav abi - reaalselt neid romusid lihtsalt ei viitsitud tagasi koju vedada ja hävitati ära, sest liitlasest oli järsku saanud vaenlane. Mis puudutab loogikat, siis mina oleks ettevaatlik 65 aastat tagasi toimunud sündmuste hindamisel tänapäeva prisma läbi. Sel hetkel ei olnud need sõidukid seotud mittemingisuguse positiivse nostalgiaga, vaid meenutasid eelkõige äsja lõppenud ja 60 miljonit elu nõudnud koledat-koledat sõda, seega ei olnud teabmis ime et need masinad postamentide, muuseumide ja garaažide asemel pressi alla ja merre jõudsid. Sama "null loogika" nagu see, et keegi ei hakanud kokku koguma langenud sõdurite mundreid taskurätikute õmblemise eesmärgil.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 00:13
Lowrider
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Kurat võtaks...ma saaks aru kui 4-door aga et 2-door 62 aasta Impala... võibolla et SS isegi.



Veel roostes Impalasid



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.03.2010 at 00:43
1 edit. Last edited 25.03.2010 at 00:43 by Lowrider
punza
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Ai korrat-PARADIIS!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 10:41
hardtop
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Indeed Paradiis, vähemalt mulle tundub,et selline romula on nagu auto osade kollektsioneerija unelm.
Ma vaid kujutan ette kui mõni eestlane pääseks sinna Chevyde juurde oleks need alumiinist,kroomist või roostevabast liistud jm asjad kohe kadunud.
Jätke selline Impala eestis metsa alla vedelema ja saate kohe aru millest ma räägin :finger
Teisalt ilmselt on neid osasid nii palju Ebay-Craigslistis liikvel+järelturu asju (väga üldistavalt öeldes),et puudub mikidel vajadus neid romusid seal lõhkuda. Samas viimasel ajal olen märganud,et on ka neid raipeid hakatud taga otsima aga see pole miski massiline ettevõtmine vaid pigem selline
vaikne ja tähelepanematu toimetamine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 11:12
Lowrider
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Aga on ka selliseid, kes ostavad teatud marki auto romusid kokku ja kangekaelselt ei müü ühtegi varuosa ega kere maha, lihtsalt tahavad oma tagaaeda/metsaalla roostetama neid ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 12:48
V8voge
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
sellel teemal on siin ennegi vesteldud :)
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=20049


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 14:09
rivo09
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Tegelikult olid alles lähiminevikus meie metsaalused sellisei vrakke täis.Võibolla tõesti oli usa autosid vähe kuid kindlasti oli ja mitte keegi ei tundnud nende vastu huvi. Selliseid pilte vaadates saab ainult järeldada ,et usas raua aega nagu meil ei ole olnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 14:29
hardtop
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
to Lowrider selliseid tegelasi on ka eestis ja mitte vähe ;)

to rivo09 ma mäletan ka seda aega kus metsa alused olid autovrakke täis, kuid enamasti olid need vaid kered, mitte komplektsed masinad, seisma jäänud nii nagu sinna sõitsid või viidi.

to V8voge: :uhoh otsisin eile seda teemat, sest mul oli mälu soppis,et midagi analoogset on olnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 14:47
hardtop
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Veel romusid ameerikast:


Huvitav kuidas see on juhtunud :D:D



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 20:23
Koit
  
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
See on täitsa hämmastav mismoodi see "usa kroom" vastu peab ajahambale.

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2010 at 01:55
mats36
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Kuskil oli isegi pilt, kus vulkaan oli mingisest chevyst üle käind. Kere polnud olla üldse enam, kõik kokku sulanud, salongist ma ei hakka rääkima. KUID, kroom veel läikis nagu oli tehasest tulnud, natukene küll deformeerunud oli see stange, aga põhiline oli see, et kroom läikis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2010 at 03:03
Pierre
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides


Selline asi on siit foorumist ka juba enne korra läbi käinud, mul lihtsalt köitis see paljude raudade seast just enim tähelepanu.

Misasi on siin V8, ainult pool mootorit? Tegemist on ikka väga tõsise asjaga ja mingid impaaaalad võiks selle varjus tõesti jõkke ajada, kuigi kas tasuks?
:) Või?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2010 at 04:57
R.Ott
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Jalopnikust on kindlasti läbi käinud aga siit vist küll mitte.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2010 at 05:40
antoonio
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Just täna sai ühest romulast Missouris (I44 lähedal kansase piirist mitte väga kaugel) mööda veeretud. Suht roostekarva isendid vaatasid aia tagant vastu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2010 at 06:19
hardtop
 
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
quote:
antoonio: Just täna sai ühest romulast Missouris (I44 lähedal kansase piirist mitte väga kaugel) mööda veeretud. Suht roostekarva isendid vaatasid aia tagant vastu

Räägi veel põnevaid asju mida Ameerika maal näha on just autode osas ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2010 at 21:35
Soul
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
Massive Secret Mustang Junkyard Found In Rhode Island Forest



Lademes mustangeid metsa all http://jalopnik.com/5102534/massive-secret-mustang-junkyard-found-in-rhode-island-forest

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.03.2010 at 22:49
juweel
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
http://www.lov2xlr8.no/save/jamestown/jamestown.html

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.03.2010 at 00:12
juweel
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
http://www.intuh.net/barnfinds/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.03.2010 at 00:20
Lowrider
Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides
quote:
juweel: http://www.intuh.net/barnfinds/
Olen kuulnud, et see pidi olema võlts.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.04.2010 at 20:02
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Maha jäetud autod ja romulad ameerika ühendriikides   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.